17/06/2021 , 0:10

78-vjeçari gjendet i mbytur në detin e Shëngjinit, dyshohet për arrest kardiak

Një 78-vjeçar është mbytur në zonën e Kunës, në detin e Shëngjinit.

Ende pa nisur zyrtarisht sezoni veror, raportohet rasti i parë tragjik në brigjet e Shqipërisë. Foto Labi, është gjetur rreth orës 15:30, pa shenja jete.

Dyshohet se i moshuari ka pësuar arrest kardiak dhe nuk ka mundur të mbijetojë.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin