17/06/2021 , 4:21

A jeni gati për hitin e verës? Noizy zbulon datën e bashkëpunimit me këngëtarin e njohur

Reperi më “IN” i momentit, Noizy është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat menjëherë shndërrohen në hite.

Së fundmi, ai ka finalizuar edhe një këngë të re, e cila është bashkëpunim me këngëtarin Elgit Doda.

Bëhet fjalë për këngën “Ti Ti”, që është pjesë e albumit të tij të ri.

“Noizy nis albumin dhe kushedi kur mbarojne konget. Ti Ti te premten”, shkruajnë artistët në postimet e fundit.Kujtojmë që “Freestyle”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Noizy, me anë të të cilit “thumboi” edhe shumë kolegë.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin