17/06/2021 , 4:57

Aksident me pasojë vdekjen në Tiranë, makina përplas motorin, humb jetën drejtuesi

Një aksident i rëndë është shënuar pak momente më parë në Yzberisht, në Bulevardin e Ri.

Mësohet se një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po hetohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin