Aksident në Elbasan, motori përplas 11-vjeçarin, i mituri niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në fshatin Labinot Mal të Elbasanit, me pasojë plagosjen e një fëmije.

Burime jo zyrtare bëjnë me dije se i mituri është përplasur me motor. Ai është nisur me urgjencë për në spitalin kirurgjik, ndërsa policia është njoftuar dhe po shkon drejt vendit të ngjarjes.

I aksidentuari është i moshës 11 vjeç dhe gjendja e tij, sipas burimeve nga vendngjarja, nuk është e rëndë.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin