04/06/2021 , 14:34

Ana ‘ngrit’ temperaturat duke fokusuar të pasmet në rroba palestre

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë fansat pa praninë e saj shpesh, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe apo video nga më të ndryshmet.

Ajo së fundi u shfaq me rroba palestre, ngjyrë blu në pjesën e poshtme dhe zi në pjesën e lartë, të cilat theksonin çdo detaj të trupit të saj.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin