Ancelotti nis merkaton, kërkon nga Perez t’i marrë yllin e Everton

Carlo Ancelotti pranoi të rikthehet te Real Madrid, edhe pse spanjollët i ofruan më pak para se Everton. Tanimë ai kërkon të marrë me vete edhe një sulmues.

Bëhet fjalë për brazilianin Richarlison. Ancelotti e do nën urdhrat e tij sërish sulmuesin 24-vjeçar.

Me Gareth Bale që do të rikthehet nga Tottenham dhe Eden Hazard të rikuperuar dhe me shpresën që nuk do të ketë më dëmtime, te Real mendojnë të kompletojnë sulmin.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin