Basha: Rama bën premtime boshe, numri i të larguarve nga Shqipëria më i larti në Europë”, do të kthejmë shpresën për shqiptarët

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në “Facebook”, ndërsa shkruan se numri i të larguarve nga Shqipëria është më i larti në Europë.

 

Basha thekson se Rama ka bërë vetëm premtime boshe, duke shtuar se nën qeverisjen e tij, do të kthehet shpresa për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Postimi i kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha:

Rama premtoi punësim për shqiptarët por sot numri i të larguarve nga Shqipëria është më i larti në Europë.

Ne do të kthejmë shpresën për shqiptarët, ne do ta ndryshojmë Shqipërinë.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin