17/06/2021 , 3:41

Burri plagos me armë zjarri gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Elbasan, pranë Gjykatës së këtij qyteti, në afërsi të ‘Parkut Rinia’.

Policia njofton se shtetasi me iniciale K.B., ka plagosur me armë gruan e tij, por nuk dihet ende arsyet që kanë e kanë shtyrë në ndërmarrjen e këti akti të rëndë.

Por fatmirësisht ndërhyrja në kohë e Policisë ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e autorit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke vijuar punën për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin