09/06/2021 , 18:36

Digjet një automjet gjatë natës në Sarandë

Një makinë e markës “Toyota”,  është djegur rreth orës 03:00, në lagjen nr.3 në Sarandë

Policia bën me dije se automjeti i djegur është në pronësi të shtetasit me inicilae M.A, banues në Sarandë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin