14/06/2021 , 2:25

E veshur me robdishan, çfarë po “thur” Luana Vjollca në Prishtinë?

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca, ka paralajmëruar prej disa kohësh një këngë të re.

Ajo ka publikuar disa pamje në Instastory, ku ka treguar se ndodhet në Prishtinë duke xhiruar. Luana shihet e ulur në karrige, teksa po grimohet dhe mban të veshur vetëm një robdishan.

Nuk dihet ende se çfarë rryme do të ketë kënga, por fansat e saj janë shumë entuziast për projektin e ri muzikor të bukuroshes.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin