E veshur si infermiere, Bleona Qerreti u bën thirrje të gjithve që të vaksinohen, edhe vetë ajo…

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 # vaksinë për t’u marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

“Fotoja është është bërë nga filmi që kam xhiruar muajin e kaluar, i cili nuk ka dalë akoma, por dua të pregoj mirënjohjen time për mjekët.

Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare prej vitesh jeton në SHBA ku ka vazhduar karrierën e saj.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin