“Është i madh dhe i fortë!” Mesazhi i dashurisë nga Paola Saulino huton Lukakun në prag të derbit me Juven

Të gjithë të çmendur për Lukakun: sulmuesi i Interit, i freskët nga fitimi i titullit kampion, është në formë të shkëlqyer dhe korr “viktima” brenda dhe jashtë fushës. Ndër këto të fundit është edhe “websexystar” Paola Saulino, tashmë e njohur si insta_paolina në Instagram. 30-vjeçarja me origjinë nga Napoli publikoi një letër të gjatë për Mow Magazine, ku tregoi dashurinë për belgun 28-vjeçar.

“Lukaku është i madh, sepse dikush 1.91 centimetra i gjatë për më shumë se 90 kg është i tillë. Është e vështirë sepse duhet të jesh i hekurt për të arritur nivele të caktuara dhe për të qëndruar në të tilla nivele. Forca e tij nuk është për të gjithë. Gëzuar ditëlindjen bomberone!” Shkruan ëebsexystar Paolina. Me pak fjalë, një deklaratë e vërtetë dashurie.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin