Connect with us

Pinknews

Eskalon Beniada, ia tregon të pasmet ‘ariut’ që është futur në shtëpinë e BBV-së

Published

on

Provë javore ‘Vëllau i Madh’, ka futur një ari ku banorët nuk guxojnë të reagojnë.

Kjo edhe pse e lehtë për banorët po duket paska e vështirë.

Por ajo që është vërejtur dhe kapur nga kamerat është reagimi i Beniadës.

Banorja shqiptare fillon ta provokojë atë duke ia treguar të pasmet në dhomën e gjumit.

Beniada ka marrur zemrën e publikut me theksin e saj të të folurit.

VIDEO

Pinknews

Në Vlorë…joshëse me bikini

Published

on

By

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca pas angazhimeve të shumta profesionale së fundmi ka nisur pushimet.

Bukuroshja e ekraneve këto ditë ka vendosur t’i kaloj në bregdetin shqiptar, saktësisht në Vlorë.

Nga atje, Luana nuk i ka lënë anash postimet provokuese për të treguar linjat atraktive e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të bardhë.

Prezantuesja shihet teksa po shijon perëndimin e diellit në një anije luksoze, teksa magjepsë me fizikun joshëse.

“A ju ka munguar kjo Luanë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazheve që solli për dy milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Ndërkohë, tashmë Luana ka paralajmëruar edhe pjesën e pestë të rrëfimeve të saj “Thuaje”.

Bashkë me rrëfimin siç ka ndodhur edhe me pjesët e tjera do të vijë edhe një këngë që këtë herë ajo ka zbuluar se do të jetë një bashkëpunim.

Continue Reading

Pinknews

Fansja e Getinjos e quan vajzen e saj ‘Getinja’

Published

on

By

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, është shumë i pëlqyer nga publiku.

Ai ka mijëra fansa dhe është i ndjekur nga një numër i madh prej tyre në rrjetet sociale.

Ai shpesh merr me qindra mesazhe nga ndjekësit e tij të shumtë.

Së fundmi, reperi nga Ferizaj publikoi një mesazh që kishte marrë nga një fanse, e kishte shprehur simpatinë që ka për reperin.

Fansja i kishte treguar atij se ka lindur dy vajzave, njërën prej të cilave e ka quajtur Getinja në nderim të tij.

Continue Reading

Pinknews

‘Fansja juaj’, Bora dedikim për mbështetësit

Published

on

By

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani është kthyer ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj, është bërë virale gjithandej.

Pjesëmarrja e Donaldit në Big Brother VIP ka kthyer gjithë vëmendjen nga ta duke u bërë dy prej personave më të përfolur.

Madje shumë prej ndjekësve të tyre vazhdimisht postojnë fotografitë e çiftit.

Së fundmi, Bora përmes disa postimeve ka falënderuar të gjithë fansat që ndajnë kohën t’i shkruajnë e të ia dedikojnë kohën e tyre.

“Sa më preku kjo video, mbështetja juaj është shpërblimi më i madh për mua!! Veç të tjerash ju kam edhe kaq të talentuar dhe duket në çdo foto apo video që më dedikoni! Ju e dini që ju shoh dhe kam gjithmonë buzëqeshje në fytyrë! Nuk e mendoja ndonjëherë që njerëz që nuk i njeh, mund të të japin kaq shumë forcë e dashuri. Ju jeni fansat e mi?! Jo, unë jam fansja juaj për dashurinë pa kusht që më jepni çdo ditë. Ju dua”, ka shkruar Bora në njërin prej postimeve.

Kujtojmë që Bora dhe Donaldi janë parë bashkë në shumë vende pas ndarjes.

Continue Reading

Pinknews

Stresi çahet në kokë gjatë koncertit (VIDEO)

Published

on

By

Një incident është shënuar në një koncert që ka mbajtur Stresi. Reperi po bëhej gati për të dalë në skenë ku përplasi kokën me një pjesë hekuri që nuk e vuri re. Nga pamjet, shihet që reperi ka një pjesë të gërvishtur në ballë. Por ky incident nuk e ka penguar atë që të performonte.

Kujtojmë që reperi ka qenë në qendër të vëmendjes pasi përflitet se ka nisur një romancë të re. Së fundmi, ai zbuloi se i bëri vetes dhuratë një makinë 100 mijë euroshe për ditëlindje. Kur u pyet për dhuratën më të shtrenjtë që ka marrë, ai tha: “112 mijë euro Audi S8 2020 prej vetes time.”

 

Continue Reading

Pinknews

Shakira në pritje të fëmijës së tretë, vëmendjen e merr…

Published

on

By

Pak kohë më parë Shakira deklaroi ndarjen nga partneri i saj shumëvjeçar, Gerard Pique. Që nga ai moment këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Së fundmi, ndjekësit kanë aluduar se Shakira mund të jetë në pritje të fëmijës së tretë. Kjo pasi ajo është shfaqur me barkun më të rrumbullakosur se zakonisht një video të publikuar nga NBC.

Këngëtarja shfaqet duke kërcyer, por e gjithë vëmendja e ndjekësve është fokusuar te barku.

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

TRENDING