14/06/2021 , 1:58

Grida Duma nga Kavaja: Fillon numërimi i fitores

Kandidatja për deputete, Grida Duma u shpreh nga Kavaja se tani ka filluar numërimi i fitores.

“Në këto momente fillon numërimi i fitores. Jemi drejtuar kutive të qytetit të Kavajës, jemi drejtuar duke arritur rezultate që historikisht nuk janë arritur në bastionet e PS-së. Ka një rritje të PD-së nga 30 deri në 50%. Po fillojmë të numërojmë kutitë e Kavajës”, u shpreh zonja Duma.

“Na ka surprizuar Njësia Administrative e Golemit. Vlen të themi që çdo minutë dhe çdo vote që numërohet tani është një votë që rezulton drejt fitores tani”, tha ajo më tej.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin