05/06/2021 , 10:13

Hailey Bieber zbulon sekretin e marrëdhënies me bashkëshortin

Bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey, është një ndër modelet më të njohura të industrisë së modës, por edhe një besimtare e krishterë.

Së fundmi, Bieber foli me aktoren, komedianen dhe autoren Yvonne Orji dhe zbuloi kufijtë që nuk i kalon dot për shkak të fesë, shkruan “Daily Mail”.
“Ndonjëherë mund të jetë e vështirë të jesh në këtë industri duke qenë besimtare,”– i tha Bieber, Orji-t, duke shtuar se ajo kishte frikë se disa prej fotove të saj, ku i duhet të tregojë më shumë lëkurë dhe të dalë me të brendshme, do të marrin reagime nga të krishterët e tjerë që nuk do ta etiketojnë atë si “modeste”.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234567PreviousNext
“Unë kam takuar njerëz të krishterë që janë super gjykues dhe më kanë bërë të ndihem sikur jam një person i keq, sepse nuk e jetoj jetën time ashtu si ata mendojnë se duhet ta jetoj jetën time.

Dhe unë u ndjeva çuditshëm kur postoja disa fotografi të vetes sime ose mendoja se si njerëzit në kishë do ta shohin këtë gjë. ‘Po bëj diçka keq? A po jap një shembull të keq?’ Dhe përgjigjja është jo,” – tha Bieber.

Bieber shtoi se ajo ka ardhur në një pikë që ka kuptuar se kufiri i saj janë fotot nudo.

“Unë mendoj nuk do të doja të fotografohesha ndonjëherë nudo, por e respektoj çdo grua që është komode duke e bërë atë gjë,” -tha ajo.

Hailey vuri në dukje se besimi i saj dhe bashkëshortit, Justin, është gjëja kryesore ku bazohet marrëdhënia e tyre.

“Nëse nuk do të kishim atë (besimin), nuk do të ishim këtu. Ne as nuk do të ishim së bashku”, -tha ajo.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin