04/06/2021 , 16:59

Horoskopi për ditën e stome, 3 qershor 2021

Dashi

Sot është një ditë që parashikon një ngjarje ose një situatë pozitive në lidhje me dashurinë. Ka shumë arsye për të besuar se fundjava që do të fillojë do të jetë vërtet e veçantë. Para së gjithash sepse do të ketë një Hënë të bukur në qiellin tuaj në orët e ardhshme, e cila do t’i bëjë emocionet tuaja edhe më të forta dhe më të bukura. Por është mbi të gjitha dëshira juaj për të dashur që do t’ju shtyjë të dëshironi të shijoni fundjavën që ju pret në maksimum.

Demi

Keni shpenzime për të përballuar. Saturni disonant sjell shqetësime praktike. Yjet e javëve të ardhshme do të jenë ende të hutuar. Në këtë 2021, nevoja për të pasur njerëz të ndershëm dhe besnikë afër po bëhet më e fortë. Muajt ​​e fundit keni qenë shumë të zënë me diçka tjetër, ndërsa tani duhet të kujdeseni pak më shumë për veten tuaj.

Binjakët

Jeni të hutuar. Ky është një vit i një force të madhe, por nëse ka pasur një gabim, ju duhet të paguani pasojat. Kjo është ajo që Jupiteri njofton në një aspekt të veçantë. Por ekziston edhe mundësia e fitimit pas një sërë ndërlikimesh.

Gaforrja

Ndjeni një forcë shtesë, por të premten dhe të shtunën do të ketë një rënie. Jupiteri në një aspekt të shkëlqyer thotë se ju duhet të bëni gjëra të reja. Një person bëhet apatik, veçanërisht kur mërzia dhe përsëritja e bëjnë jetën e përditshme rraskapitëse. Qershori dhe korriku do të jenë muaj interesantë për ndjenjat, zemra juaj do të rrahë përsëri shpejt.

Luani

Tani është më mirë të përqendroheni te ndjenjat. Situata sentimentale është përsëri protagoniste. Nëse ka pasur një problem me dikë që ju ka qortuar për diçka, mbase është koha të përpiqeni të shkoni më tej. Midis rillit dhe majit nuk janë të paktë njerëzit që kanë përjetuar një krizë. Por tani dashuria mund të kthehet në jetën tuaj.

Virgjëresha

Jeni të shqetësuar dhe deri të premten është më mirë të shmangni zgjedhjet e rrezikshme. Ka disa bashkëpunime për t’u rishikuar dhe është një problem për ju, që ju gjithmonë dini se çfarë të bëni dhe keni nevojë për njerëz që mund t’u besoni. Por tani jeni në telashe ose në çdo rast jeni duke pritur të jeni në gjendje të rishikoni rolin tuaj në një projekt.

Peshorja

Jeni në një pikë kthese me Diellin, Saturnin, Jupiterin dhe Merkurin në favor. Eshtë një gjendje astrologjike që përfiton nga iniciativat, sjell vrull dhe dëshirë për të bërë gjëra. E vetmja gjë që ju nevojitet: të keni një shtytje dhe mbështetje për ju është e rëndësishme. Peshorja është shenjë e martesës, marrëdhënieve, shoqërive dhe prandaj është thelbësore të jeni në gjendje të mbështeteni tek njerëz të besuar.

Akrepi

Ju do të përjetoni dy ditë plot intuitë. Kapërceni disa shqetësime, sa më afër afrohet fundi i korrikut edhe Afërdita do të bëhet më interesante. Planeti i dashurisë ka të bëjë me kthimin e marrëdhënieve dhe emocioneve të bukura. Mos e nënvlerësoni formën fizike, ndonjëherë sfidoni fatin, tani që energjitë tuaja nuk janë të shumta.

Shigjetari

Keni patur disa mëdyshje në dashuri, por tani duhet të vazhdoni tutje. Shihni gjërat që kanë vërtet rëndësi dhe bëni gjëra që janë vërtet të dobishme dhe ju bëjnë të lumtur. Kujdes nga acarimi dhe nervozizmi. Kjo nuk është një kohë e keqe, por ju thjesht jeni më të vetëdijshëm për gjendjen tuaj dhe dëshironi të lëvizni përpara, por shumë rreth jush po humbin kohë ose bëjnë gjëra të panevojshme dhe ju fusin stres.

Bricjapi

Po rriteni, është një kohë e dobishme. Ju jeni më të qetë për të qenë në gjendje të rishikoni një zgjedhje. Ata që synojnë të bëjnë një udhëtim për t’u shpërqendruar ose për të lëvizur për të kompensuar kohën e humbur, nuk e kanë gabim. Por gjithmonë kini kujdes nga vonesat dhe ngadalësimet e vogla. Ajo që ka rëndësi tani është kthimi në rrugë, kompensimi i kohës së humbur, si në punë ashtu edhe në dashuri.

Ujori

Duhet të ndiqni instinktin tuaj, pa i lënë vend fantazive të parealizueshme. Ujorët kanë një tendencë të jetojnë në fantazi dhe të tërhiqen në realitetin e tyre, por tani nuk është e përshtatshme të bëni zgjedhje të rrezikshme ose, edhe më keq, të izoloheni. Mos jetoni jetë paralele dhe të largëta nga realiteti. Në dashuri është një kohë e mirë, takime të këndshme dhe ndjenja të forta ju presin.

Peshqit

Në këto orë rifitoni gjallërinë, por mos u mbyllni në kujtimet që ju dhembin. Ndoshta po ju mungon dikush, jeni zhgënjyer nga mungesa e referencave dhe keni nevojë për kohë që të rikuperoni dhe të mësoheni me këtë ekuilibër të ri. Nga ana tjetër, Jupiteri ka filluar një tranzit interesant. Dhe do të jetë edhe më shumë në fund të vitit, si dhe në 2022. Ajo që bëni sot do t’ju sjellë rezultate të mira në vjeshtë. Afërdita ka filluar t’i sjellë më shumë fat jetës private, përmirëson situatën sentimentale.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin