Connect with us

Pinknews

I përmendi tradhëtinë, si i kthehet Donaldi Florit…

Published

on

Donaldi duket se i ka kthyer përgjigje Flori Gjinit pas deklaratës së këtij të fundit. Flori postoi një video ku konfirmoi se do jetë me Orin për “Pushime on top” edhe këtë sezon, por lajmin e dha duke rikrijuar videon e Borës me varësen dhe për më tepër u shpreh se ai dhe Ori nuk e njohin tradhtinëDonaldi ka vendosur të reagojë tre ditë më vonë duke postuar në Instastory një foto e duke shkruar: “Ëëëëë e mirë mos e vrit trurin”.Po si nisi e gjitha:  Ori Nebijaj e ftuar pak ditë më parë në “Më lër të flas”, foli rreth emisionit “Pushime On Top”, që prej 5 vitesh e moderon me Florin.

”Ne i kemi hyrë punës me kokë për Pushime on Top, ai akoma nuk ma ka konfirmuar nëse do të jetë me mua në këtë sezon të pestë”, tha Ori dhe Donaldi i tha: ”Pse u shua bota për meshkuj që s’ta ka konfirmuar akoma”.

Kjo pyetje e Donaldit nuk i ka pëlqyer aspak Florit i e ka thumbuar duke postuar në Instastory një video dhe duke bërë të njëjtin gjest si të Bora Zemanit me varësen e famshme kur priste Donaldin të dilte jashtë “Big Brother VIP”.

”Është e vërtetë nuk është shuar bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhëti. Kështu që për të gjithë ju që me keni pyetur përgjigjen time e dini tashmë”, tha Flori.

NTV Televizion

Pinknews

Arjani aksidentohet rëndë, rrezikon të humbasë krahun

Published

on

By

Opinionisti Arjan Konomi ka pësuar një aksident gjatë pushimeve në Jordani. Ai ka dëmtuar krahun dhe si pasojë i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë opinionisti me anë të një postimi në Instagram, ku shihet i shtrirë në shtratin e spitalit.

“Tungjatjeta miq. Siç po më shikoni këtu në kushte jo të mira dua të ndaj me ju një fatkeqësi më ndodhi. Ndodhem në spitalin e Amman-it. Dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim të cilin desh e humba por për fat të mirë ka shpresë akoma që ta kem. Nuk di ç’ka t’iu them tjetër. Nëse ju kam munguar në Instagram është për këto arsye”, është shprehur Konomi.

Arjan Konomi aksidentohet në Jordani, rrezikon të humbasë krahun

Arjan Konomi aksidentohet në Jordani, rrezikon të humbasë krahun

Continue Reading

Pinknews

Don Xhoni arrestohet nga policia, ja arsyeja

Published

on

By

Reperi kosovar Xhonatan Isufi, i njohur si Don Xhoni është arrestuar sot nga Policia e Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili tha se reperit i është sekuestruar një revole.

“Sot rreth orës 15:15, në rrugën “Tahir Zajmi” në Prishtinë,  pas një kontrolli të detajuar të ushtruar ndaj një personi, policia ka arritur të gjejë dhe sekuestroj:  Një revole të tipit Zastava, kalibër 7.65 mm, si dhe gjashtë copë fishek, kalibër 7.65 mm”, tha Borovci.

22 vjeçari është  shoqëruar në stacionin policor, për tu proceduar më tej, konform rekomandimeve të prokurorit të shtetit.

Continue Reading

Pinknews

Dy mijë euro kremi, Erjola: Më mbajnë me lekë…

Published

on

By

Shpenzimet e mëdha të Erjola Doçit për produktet e kujdesit të fytyrës dhe trupit janë bërë teme diskutimesh në rrjetet sociale. Së fundmi në “Trotuar”, gazetari Ervin Kurti i bëri Erjolës pyetjen që tha se do të donin ta bënin dhe shikuesit.

“Njerëzit kur të kanë parë dhe të kanë dëgjuar, kanë thënë: kjo goca me çfarë pune merret që harxhon dy mijë euro në muaj, kur në Shqipëri ka krizë, nuk po them që ti duhet të vuash krizën ekonomike të shumë familjeve shqiptare. Por po të hysh në profilin tënd që është një profil public, ke një rrogë këtu në program.. por prapë njerëzit thonë çfarë pune bën kjo goca çfarë pune bën ose kush e mban që harxhon dy mijë euro në muaj”.

Moderatorja u përgjigj se të ardhurat i gjen nga puna e saj, familja, por dhe bashkëpunimet në rrjetet sociale.

“E para më mban Erjola (vetja), familja. E dyta, shkon një kosto aq, herë me bashkëpunime, herë pa bashkëpunime. Na bën tag-u dy mijë dhe e lemë me kaq, se unë nuk konsumohem shumë si imazh”.

Continue Reading

Pinknews

Enca: Duke e festuar jetën çdo ditë

Published

on

By

Pasi u bë zyrtarisht banore rezidente në Dubai, Enca ka filluar pushimet në Greqi.

Artistja është duke i shijuar temperaturat e larta që po mbizotërojnë duke u relaksuar në një nga resortet luksoze

 

Së fundi, ajo është shfaqur me poza mjaft provokuese nga vendi ku po qëndron.

“Duke e festuar jetën çdo ditë”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrim derisa është shfaqur joshëse në bikini blu duke treguar linjat trupore bombastike.

Continue Reading

Pinknews

Antonela Berisha me…’Shih me sy e so për ty’

Published

on

By

Ajo rrëmben vëmendjen me çdo postim që bënë.

Duke qenë aktive Antonela numëron afro 500 mijë ndjekës në Instagram

Ish – banorja e Big Brother VIP, që bëri zë të zhurmshëm, poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet derisa pranon mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Së fundi, në disa poza të reja ajo ka shkruar: “Shif me sy e so për ty”.

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

TRENDING