10/06/2021 , 16:33

Ide interesante nga Italia, Milani e Barcelona mendojnë një shkëmbim

Milani dhe Barcelona duan të përforcohen, por në krahun tjetër kanë nevojë edhe për para. Së fundmi ka një ide për shkëmbim lojtarësh.

Sipas Corriere dello Sport, kuqezinjtë dhe katalanasit mund të futen në tratativa për të shkëmbyer Alessio Romagnoli me Junior Firpo.

Problemi mbetet te vlerësimi i kartonit nga klubet për secilin lojtar. Barcelona po tenton të mbledhë para dhe synon të shesë, pasi borxhi i klubit është rritur ndjeshëm.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin