14/06/2021 , 2:17

LAJM I FUNDIT/ Një qytetar kërcënon se do të hidhet nga lartësia

Një qytetar kërcënon se do të hidhet nga lartësia. Ngjarja po zhvillohet në qendër të Tiranës, pranë Muzeut Kombëtar, ky personi në fjalë ka hipur në një ndërtesë të lartë dhe kërcënon të hidhet.

vijon…

Related Posts

Kategorite

BIoscalin