14/06/2021 , 2:42

Makina përplas këmbësoren 59-vjeçare në Tiranë

Tiranë-  Një këmbësore 59-vjeçare është përplasur nga një makinë në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  13:05, në rrugën “Jordan Misja” ku makina me drejtues R. B., ka përplasur këmbësoren D. K., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin