Mbyllet numërimi i votave në Shkodër, ja si ndahen 11 mandate

Mbyllet procesi i numërimit të votave në qarkun e Shkodrës.

PD është forcë fituese në Shkodër, me 5 mandate, PS merr 3 mandate, PSD 2 dhe LSI 1 mandat. Procesi i numërimit ka qenë i qetë dhe nuk ka pasur incidente apo përplasje dhe rezultati është pranuar nga palët.

BalkanWeb/

Related Posts

Kategorite

BIoscalin