Me foton më të bukur nga shtrati, Elita uron 1 Qershorin me Zërin dhe Botën e saj

Nuk kishte se si për festën e 1 Qershorit të mungonte edhe urimi i moderatores Elita Rudi. Ajo është tashmë një nënë me kohë të plotë duke iu përkushtuar totalisht rritjes së fëmijëve.

Elita publikon herë pas here foto të Zërit dhe Botës në rrjetet sociale, të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit.

Pak minuta më parë, moderatorja ka uruar të gjithë fëmijët, ku shihet nga shtrati me dy vogëlushët e saj.

“Çdo fëmijë është një lloj tjetër lule, dhe të gjithë së bashku e bëjnë këtë botë një kopsht të bukur!

Paqin të gjithë fëmijët e botës shëndet e plot dashuri gjithë jetën. Urime festën ♥️”, ka shkruar Elita krah fotos së bukur.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin