Connect with us

Pinknews

Megi Pojani dhe Don Xhoni bëhen bashkë

Published

on

Reperi nga Drenica, Don Xhoni tashmë ka paralajmëruar projektim më të ri.

Ai tashmë ka zbuluar se ky projekt do të lansohet më datën 7 korrik dhe titullohet ‘Katile”.

Bashkë me paralajmërimin, Don Xhoni ka treguar edhe një befasinë që e pret publikun në videoklipin e tij.

Vajza që do të jetë në krahët e reperit si protagoniste në klip është aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani.

Kjo është bërë e ditur përmes imazheve që ka publikuar dyshja.

Pinknews

Xhensila Myrtezaj shkëlqen me këtë pamje

Published

on

By

Xhensila Myrtezaj ka postuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, ku përmes tyre bie në sy grimi i saj.

Grimin ia kishin realizuar bashkëpunëtorët e saj prej vitesh Kaci dhe Sellma, të cilët bëjnë mrekulli në fytyrën dhe flokët e saj, shkruan”Kosovarja”.


Dukej e mrekullueshme me këtë grim, e pastër dhe jo shumë e rënduar.

Pak sa vërehej edhe veshja e saj shkonte shumë me grim.

Continue Reading

Pinknews

Fifi flet për njohjen me Adisin dhe si e bëri për vete

Published

on

By

Që një kohë tani, Fifi po jeton ditën më të bukura të dashurisë me Adis Patushin.

Çifti konfirmoi lidhjen e tyre shumë shpejt pasi Fifi përfundoi udhëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme “Big Brother VIP”.

Këngëtarja foli për njohjen me Adisin, takimin e parë si dhe për fillimet e njohjes së tyre.

Në videon më poshtë përpos kësaj, i kuptoni edhe shumë gjëra të tjera të cilat mbase s’i keni dëgjuar kurrë më parë. /Prive.al

 

 

Continue Reading

Pinknews

Klaudia ndan foto nga Kreta, ndjekësit: Sa lek more

Published

on

By

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa jeton prej disa vitesh në Itali. Ajo atje po zhvillon karrierën si koreografe.

Ndërkohë që mes vrullit të madh të punës, Klaudia duket se e ka gjetur kohën edhe për pushime. Ajo po relaksohet në Kretë dhe nuk ka nguruar të ndajë në Instagram disa foto.

“Nga Kreta me dashuri”, ka shkruar balerina krahas imazheve në bregun e detit.

Mirëpo, duket se këto foto nuk janë pritur mirë nga të gjithë, pasi ka pasur edhe ndjekës, të cilët e ka paragjykuar Klaudian se pse ka zgjedhur Greqinë.

Madje, njëri prej tyre gjithë mllëf e ka konsideruar spiune greke.

“Anti-shqiptare spiune grekut. Sa leke more nga grekët”, ka shkruar ai. Ndërsa, Klaudia ka vendosur të mos shqetësohet për fjalët, duke vijuar pushimet e qetë.

Continue Reading

Pinknews

Diplo flet për artistët kosovarë

Published

on

By

DJ i njohur Diplo pati fjalë të mëdha për artistët kosovarë.

Me të arritur në tokën e Kosovës, nga avioni ai shkroi: ‘Mirësevini në tokën magjike të yjeve të popit’.

Artisti me famë botërore do të performojë sonte në Sunnt Hill Festival.

Festivali ka natën e fundit dhe si të tjerat, do të jetë magjike./Prive.al

Continue Reading

Pinknews

Einxhel fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Published

on

By

Është publikuar fotoja e parë e Einxhel shtatzënë.

Vipat e Bllokut kanë kapur ish-banoren e Big Brother me të dashurin e saj Dj Dagz teksa ishin duke ecur rrugëve të Prishtinës.

Prive ka raportuar për shtatzëninë e saj madje ka zbuluar se është rreth javës së 16-të.

Deri tani, çifti s’ka publikuar asgjë madje as nuk kanë komentuar rreth lajmit./Prive.al

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

TRENDING