17/06/2021 , 4:27

Miqësoret e qershorit, Shqipëria ‘humb’ Odise Roshin, sulmuesi ka pësuar tërheqje muskulare

Problemet kanë filluar për Shqipërinë ende pa zbritur në fushë. Odise Roshi konfirmohet si mungesa e parë e Edy Rejas për sfidat ndaj Uellsit e Çekisë.

 

Sulmuesi sipas FSHF ka pësuar tërheqje muskulare dhe nuk do të luajë në dy miqësoret.

Gjithsesi kombëtarja shqiptare ka arritur në Uells dhe të shtunën do të luajë ndeshjen e parë miqësore në Cardiff.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin