Momenti i atentatit ndaj Edison Begaj, autori ishte veshur si polic, e qëlloi nga afër

NTV Televizion ka siguruara pamjet nga momenti i atentatit ndaj Edison Begaj në Vlorë.  Begaj shihet teksa ndodhet para banesës së tij në rrugën e jashtme, ndërsa autori qëndron vetëm pak metra larg tij.

NTV Televizion mëson se autori i atentatit ka qenë i veshur me uniformë policie dhe e ka qëlluar në befasi 38-vjeçarin Edison Begaj.  Ngjarja e rëndë ndodhi më 29 maj ku Begaj mbeti i plagosur me 4 plumba.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin