04/06/2021 , 14:10

Ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare aktori i njohur Pirro Mani

Arti në zi! Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani. Aktori ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetonte prej disa kohësh së bashku me familjen e tij. Pirro Mani është bashkëshorti i aktores, Pavlina Mani.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin