14/06/2021 , 2:30

Nuk është parë që dje në publik! Zbulohet ku ndodhet Rama, miku ‘e tradhëton’ dhe i nxjerr foton, kryeministri i veshur me të zeza…

TIRANË– Kryeministri Edi Rama po ndjek numërimin e votave nga zyra e tij në selinë e Partisë Socialiste. Dje pas përfundimit të votimit dhe daljes së rezultateve të Exit Poll-eve, të cilat e nxorrën humbës, Rama nuk u duk më në publik duke ia lënë përgjegjësinë e “prezantimit” Erion Veliajt.

Por është bashkëpunëtori i tij i ngushtë Alfred Peza, ai që e ka “tradhëtuar” duke postuar një selfie me të. Mesa duket me numërimin e votave Ramës i është kthyer buzëqeshja.

Deri më tani në rang vendi janë numëruar 34.55% e kutive, nga të cilat PS është në avantazh por ndiqet ngushtë nga Partia Demokratike.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin