11/06/2021 , 11:55

Pandemia Covid – Mbërrijnë edhe 25 mijë doza të vaksinës ruse ‘Sputnik V’

Instituti i Shëndetit Publik –
Sapo kanë mbërritur edhe 25 MIJË doza të vaksinës Sputnik, duke çuar në mbi 936 MIJË sasinë e vaksinave AntiCovid të mbërritura në vend🇦🇱
👉Ministrja Ogerta Manastirliu ndjek nga afër procesin dhe apelon qytetarët të kontaktojnë me mjekun e familjes, pasi do të ulet fasha e vaksinimit 👍🏼

Related Posts

Kategorite

BIoscalin