Përfundon numërimi në Kukës, PD fitore të thellë ndaj PS-së

Ka përfunduar numërimi edhe në Bashkinë e Kukësit dhe PD ka fituar bindshëm me 12.852 vota, ndërsa PS numëron 8091.

Në videon e mësipërme shihen anëtarë të Partisë Socialiste duke festuar për fitimin e një mandati, ndërkohë që PD ka fituar 2 mandate në këtë qark.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin