13/06/2021 , 23:43

Plagoset me sende të forta një 37-vjeçar në Vlorë

Një 36-vjeçar ka plagosur me sende të forta një 37 vjeçar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Partizani”,  në Vlorë.

Mësohet se të dy këta shtetas, emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur, janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Informacion paraprak

Rreth orës  12:20, në lagjen “Partizani”, Vlorë, shtetasi V. V., 36 vjeç është konfliktuar me sende të forta me shtetasin F. S., 37 vjeç, i cili ka marrë dëmtime të lehta.

Të dy këta shtetas janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin