17/06/2021 , 1:59

Provokon Trejsi Sejdini, merr vëmendjen e të gjithëve më këtë pozicion

Së fundmi modelja Trejsi Sejdini ka shkuar me pushime në një vend turistik malor. Nuk kishte si të mungonin as pozat e saj provokuese që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka publikuar dy foto, ku në njërën prej tyre në fokus ka vënë të pasmet e saj bombastike. Ajo duket mjaft joshëse dhe ka ditur më së miri si të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj.

“Një pamje e mirë”, ka qenë mbishkrimi në fotot e modeles.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin