17/06/2021 , 1:36

PS ‘rrëmben’ një tjetër qark! Qytetarët e Libohovës votojnë partinë rozë, PD dhe LSI mbeten pas

GJIROKASTËR– Partia Socialiste ka fituar dhe zonën e Libohovës. Partia Socialiste ka grumbulluar 1 154 vota, Partia Demokratike 901 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 201 vota.

vijon…

Related Posts

Kategorite

BIoscalin