17/06/2021 , 0:37

Reperja shqiptare sulmon Melinda Ademin: Në Mars i vdiq nëna, në maj del dhe përdridhet

Një ditë më parë, Melinda Ademi solli “Qa Din Ti” projekti që e riktheu në muzikë pas një pauze disa mujore. Ky është projekti i parë pas vdekjes së nënës së saj, pas një beteje me kancerin. Mirëpo, pavarësisht se kënga është pritur shumë mirë nga publiku, ka patur nga ata që kanë thumbuar reperen.

Ka qenë reperja Gjira e cila e ka prekur Melindën në pjesën e saj më të dobët, të ëmën e ndjerë. Në një status në Instagram, Gjira shpreh kritikat për veshjen provokative të reperes në klip në një kohë kur e ëma e saj ndërroi jetë në Mars.“N’mars i ka vdek nëna n’kancer…e n’maj lanson këngë t’u dridh n’tanga. M’fal po qito “femna” s’jom ka muj me i marr seriozisht. % moral, % ndërgjegje, % talent, % shije. RIP“, ka shkruar Gjira në statusin e saj.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin