17/06/2021 , 5:16

Rita Ora nxit imagjinatën e ndjekësit, shfaqet zhveshur nga sauna

Rita Ora ditët e fundit ka qenë kryetemë e medieve rozë, për fotografitë që iu publikuan në një vend në Australi.

Në foto, Rita u shfaq me të dashurin e saj të ri, Taika Ëaititi dhe Tessa Thompson, duke nxitur spekulime për një lidhje treshe.

E gjithë kjo erdhi nga fakti se që të tre u shfaqën në momente intime në ato imazhe, por artistja nuk ka preferuar të deklarohet për këtë gjë.

Në foton e fundit, Rita u fotografua në saunë, teksa shihej e djersitur dhe nuk mbante asgjë veshur në trup, përveç disa zingjirëve.

“Mbroje energjinë tënde”, ishte mesazhi që Rita e dërgoi tek ndjekësit e saj.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin