17/06/2021 , 4:42

Rita Ora shfaqet në formë të mirë nga palestra

Dhe, Rita Ora vazhdimisht shihet aktive me ushtrime e cila ndan postime edhe në llogaritë e saj sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka publikuar dy fotografi e veshur me veshje sportive me ngjyrë të verdhë teksa ka theksuar tiparet e formësuara.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhet teksa shihet brenda një ambienti me mjete sportive dhe ka shkrepur fotot para pasqyrës.

Ndryshe, Rita Ora vazhdon të shijojë lidhjen e saj me regjisorin Taika Waititin.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin