17/06/2021 , 3:18

Sherr në Astir, plagoset me thikë 37-vjeçari, policia në ndjekje të autorëve

Plagoset me thikë një 37-vjeçar në zonën e Astirit në kryeqytet.

Sipas informacioneve të dhëna nga policia shtetasi F.D., është përfshirë në një konflikt për motive të dobëta e më pas është qëlluar me thikë nga persona që janë ende të paidentifikuar.

37-vjeçari është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, policia vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve, si dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 07.06.2021, në Astir, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta persona ende të paidentifikuar kanë goditur me një mjet prerës shtetasin F. D., rreth 37 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin