12/06/2021 , 3:44

Tentuan të përdhunojnë 25-vjeçaren dhe videon e hedhin në internet, dy autorët e pësojnë keq

Një grup palestinezësh sulmuan një vajzë 25 vjeçe në plazh dhe u përpoqën që ta përdhunojnë. Ata e filmuan të gjithë skenën dhe e hodhën në rrjetet sociale.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Athinë të Greqisë. Vajza me rroba të grisura ngriti zërin dhe arriti në momentin e fundit të shpëtonte nga duart e autorëve, raportojnë mediet helene.

Vajza menjëherë denoncoi ngjarjen në polici. Një orë e gjysmë më vonë, dy burrat pakistanezë, të moshës 36 dhe 20 vjeçare, të cilët jetonin në Greqi në mënyrë të paligjshme, u gjetën dhe u arrestuan nga policia.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin