17/06/2021 , 5:07

Tom Doshi: Jam i gatshëm të bëj koalicion me PS, me Bashën kurrë (VIDEO)

SHKODËR– Pasi bëri të ditur se do të tërhiqet nga zgjedhjet parlamentare, kryetari i PSD-së Tom Doshi në një deklaratë për mediat është shprehur se është i gatshëm për koalicion me PS-në dhe kurrë koalicion me PD-në.

Nuk ka asnjë tërheqje nga dorëheqja ime. Synoj dy mandate të sigurta në Tiranë. Votat e PSD-së janë. Jam i gatshmë të bëj koalicion me Ramën, me Bashën kurrë.”, ka thënë Doshi.

 

Related Posts

Kategorite

BIoscalin