17/06/2021 , 2:20

“Ulin pagat për të marrë Kylian Mbappe”, Ramos nxit revoltë te Real Madrid

Sergio Ramos dhe Real Madrid ka pak gjasa të nënshkruajnë një marrëveshje të re. Kapiteni i skuadrës spanjolle shpreson që të marrë një ofertë nga PSG, ndërkohë që nga ana tjetër nxit edhe një revoltë.

Onda Cero raporton se Ramos po nxit shokët e skuadrës që të mos pranojnë uljen e pagave, prej 10 për qind, sikurse po tenton klubi i Realit.

Mbrojtës qendror beson se klubi spanjoll po e bën këtë gjatë për të financuar negociatat për transferimin e Kylian Mbappe, për shifra faraonike.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin