04/06/2021 , 15:20

VIDEO/ Momenti epik: 17-vjeçarja lufton me ariun në shtëpi për të mbrojtur qenin

Një video është bërë virale në rrjet, ku shfaqet një 17-vjeçare në Kaliforni, e cila ka vënë në rrezik jetën e saj.

Ajo ka tentuar të mbrojë qenin e saj, që po sulmohej nga ariu. Vajza ka mbërritur me shumë shpejtësi dhe ka shtyrë me forcë ariun duke e hedhur nga ana tjetër e murit, ku kishte hipur.

Mirëpo, në fund gjithçka përfundoi paqësisht dhe 17-vjeçarja nuk pati asnjë lëndim apo incident. Ajo mori qenin e saj në krah dhe u fut brenda në shtëpi.Video fillimisht e publikoi ABC, por tani ky moment po bën xhiron e rrjetit, duke u komentuar nga të gjithë

Related Posts

Kategorite

BIoscalin