05/06/2021 , 13:50

VIDEO/ Po fliste për takimin e Putin dhe Lukashenkos, analisti e pëson nga e dashura, i merr kamerën dhe del nudo

Analsiti Dmitry Elovsky gjatë një interviste për një televizion ukrainas në lidhje me takimin e Vladimir Putin dhe Aleksander Vuçiç, u detyrua të ndalte intervistën për shkak se i mori e dashura kamerën dhe doli nudo gjatë intervistës.

Kjo gjë ndodhi për shkak se analisti nuk arriti që të dëgjonte pyetjet e gazetarëve, duke bërë që e dashura e tij, të merrte kompiuterin për ta kontrolluar, duke harruar që ndodhej live në televizion.

“A po ndodh diçka atje? Unë nuk mund të dëgjoj asgjë”,tha analisti para se e reja të merrte kompiuterin.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin