08/06/2021 , 15:17

VIDEO/ Presidenti i Francës qëllohet me shuplakë në fytyrë, arrestohen dy persona

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron është qëlluar me shuplakë në fytyrë. Ai po ecte mes një ‘shtegu’ të një turme kur një burrë e ka qëlluar papritur.

 

Dy persona janë arrestuar deri më tani në Drome, rajoni jugor i Francës. Menjëherë forcat e sigursë ndërhynë dhe e vunë poshtë autorin që qëlloi Macronin.BalkanWeb/

Related Posts

Kategorite

BIoscalin