Vidhet gjatë natës magazina e OSHEE në Kamëz/ Grabitësit thyejnë derën, marrin 100 litra vaj transformatori

Gjatë natës është vjedhur magazina e OSHEE në Kamëz. Magazina është e vendosur në “Bulevardin Blu”, teksa vjedhja është konstatuar në mëngjes nga punonjësit e magazinës, të cilët kanë njoftuar më pas policinë.

Autorët kanë mundur të marrin 100 litra vaj transformatori. Policia ka nisur hetimet dhe po punohet për identifikimin e autorëve të kësaj ngjarjeje.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin