“Vithet i ke plastike”, e dashura e Kastratit nuk heziton t’i përgjigjet direkt ndjekësit

Lirim Kastrati është i arrirë në fushën e lojës, duke arritur të luajë me Dinamo Zagreb dhe përfaqësuesen e Kosovës, por edhe jeta jashtë futbollit po shkon “vaj” për të.

22-vjeçari është në një lidhje dashurie me bukuroshen Angela Simak. Modelja bukuroshë numëron mbi 75 mijë ndjekës në Instagram, teksa ka edhe skeptikë mes tyre.

Një prej fansave e ka akuzuar se ka zmadhuar vithet me ndërhyrje plastike. Agela nuk ka hezituar dhe i është përgjigjur ndjekësit, duke u shprehur se vithet e saj janë produkt i punës në palestër.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin