16/06/2021 , 1:26

“Zoti më ka dashur shumë…”, Rezarta Shkurta bën urimin e veçantë për ditëlindjen e Ermalit

Në ditën e lindjes së partnerit të saj, Rezarta ka ndarë ca momente me Ermalin duke kërcyer, e duke i dedikuar atij shumë fjalë dashurie.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri, përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta krah videos.

Prej kohësh Rezarta ka treguar gjithashtu se e ka bërë Ermalin të futet në kurse kërcimi së bashku me të, për të shijuar më shumë romancitetin dhe momentet pranë njëti-tjetrit.

Related Posts

Kategorite

BIoscalin