02/03/2021 , 17:16
Aleksandër Vuçiç në Sarajevë – Dhuron 10 mijë doza vaksine
Greqia në ALARM – Gjatë 24 orëve të fundit regjistrohen 2300 të infektuar…Ekspertët: Shkaku kryesor virusi britanik
COVAX do të shpërndajë 237 milionë doza vaksinash në 142 shtete deri në fund të majit
Ish-i dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovës-Serbi, Richard Grenell “sulmon” Kurtin: Ai është anti-amerikan, kundërshtoi Clintonin, Bushin, Obamën e Trumpin
Kina, drejt miratimit të një tjetër vaksinë – Injektimi është 100% efikas në rastet e rënda me Covid-19
Vonesat e vaksinave kundër COVID-19 në Kosovë
Shkelën masat anticovid/ 866 gjoba në vend
Rreth 9 mijë fara kanabisi, drogë në formë çokollate dhe qindra fishekë, arrestohet trafikanti vlonjat
Petrit Vasili konferencë për shtyp nga selia e LSI-së
Çfarë pritet të diskutohet sot në Kuvend/Në lidhje me SPAK
Nis vaksinimi në Durrës/ Të parët po vaksinohen mjekët dhe të moshuarit
Vaksinimi i Metës, Kryemadhit dhe Bashës/ Rama: Për mua, politikanët të lihen të fundit fare
Kosovë – 4 viktima dhe 307 raste të reja me COVID-19
“Gati pasaporta digjitale e vaksinimit”/ Rama: Përgatitje nëse vendet e tjera e vënë kusht udhëtimi
‘Rimbursim 5% të faturës’, Kryemadhi: Nisma do të ulë informalitetin, 50 % e ekonomisë informale, Shqipëria realisht GDP e 15 miliardë dollarë
Sfidat e arsimit gjatë pandemisë/ Ministrja e arsimit: Po bëjmë çdo përpjekje që procesi mësimor të mos ndërpritet
Reforma në Drejtësi/ Presidenca paralajmëron Ramën: Mos e provoko popullin e 2 marsit!
Kina do vaksinojë rreth 40% të popullsisë deri në Qershor… Deri më tani janë dhënë 52 milionë doza
Reagon Bahri Shaqiri: SKANDAL/ Tender 486 milionë lekë në Portin e Durrësit për cilësinë e ajrit dhe performancën e cilësisë së energjisë në zyra.
Britani/ Shërbente si “skllav” në fermë kanabisi, arrestohet shqiptari që ia mbathi nga spitali (EMRI)
Deklarata e Metës për “prerjen e dorës” dhe dorëheqjen si President, Rama: Pse duhet të kem frikë?
Rama: Reforma në drejtësi e besueshme, si niveli i shkallimit të Metës, do ishte i dashur nëse…
Çfarë ndodh në rast se Kuvendi nuk reflekton për ligjet e kthyera? Meta: Nëse do kishim reformë në drejtësi të suksesshme s’do kishin guxuar kurrë
Merr flakë makina te ‘Komuna e Parisit’/ Digjen dhe 2 automjete të parkuara aty pranë
Turqia liron masat, hapen shkollat dhe restorantet – Reagojnë mjekët: Nuk mund t’i kthehemi normalitetit
“Tmerr në psikologjinë e qytetarëve shqiptarë”/ Rama bën bilancin e shërbimeve online: Përfytyronim se çfarë do bënim nëse s’do shërbenim në karantinë
Kur do të fillojë vaksinimi në masë? Rama: Data që kërkoni është të hedhim fall! Jam besimplotë se do marrim frymë lirisht në sezonin veror
Zjarr në Delvinë, parcela përfshihet nga flakët
Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Ndre Mjeda”
Dekriminalizimi/ Rama: Është bërë këngë e padurueshme. Ka një ligj që merret me këtë fenomen

Klikoni ketu per t'u rregjistruar!

Me te klikuarat

AKTUALITET

LAJMET E FUNDIT

TE REKOMANDUARA

TOP NEWS

SHENDETI

REAGIM

SPORT

LIFESTYLE

Pink News

Latest Post

Page 1 of 2005 1 2 2,005

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

*Duke u regjistruar ne kete website pranoni Kushtet dhe Politikat e Privacise

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist