Connect with us

Videonews

PYETJES: Kur duhet t’i drejtohet spitalit një pacient me COVID19?, Prof. Silva Bala, ka edhe një thirrje për të gjithë qytetarët.

Published

on

🗣#ZëriEkspertit

PYETJES: Kur duhet t’i drejtohet spitalit një pacient me COVID19

I PËRGJIGJET: Prof. Silva Bala, e cila ka edhe një thirrje për të gjithë qytetarët.

#VendoseMaskën sapo del nga shtëpia
#MbroShëndetin 🤜COVID19🤛

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/2661978067357939/?t=9

Aktualitet

PARASHIKIMI I MOTIT DATA 30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Aktualitet

KEMBIMI VALUTOR DATA30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Videonews

EDICIONI I LAJMEVE DATA 30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Videonews

(VIDEO) Ja se si të aplikoni siç duhet “blush-in” në mollëza

Published

on

Grimi është pjesë e pandashme e rutinës ditore të femrave, me të cilin mund të ndryshojnë pamjen e tyre. Megjithatë, ka vajza dhe gra që e përdorin make up-in për të theksuar bukurinë e tyre natyrale. Por, ka shumë gabime që bëhet kur aplikojmë make up-in.

Një grimiere nga Irlanda ka ndarë një këshillë në TikTok që vlen për të gjitha vajzat. Ajo publikon rregullisht këshilla të ndryshme nga bota e “make-up”-it dhe këtë herë ka ndarë një që ka të bëjë me aplikimin e blush-it. Ajo sugjeron të ndiqni trukun e “dy gishtave”.

 

Continue Reading

OPINION

Financial Times: Spiunët rusë të pranishëm në të gjitha vendet evropiane

Published

on

By

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

TRENDING