Connect with us

Videonews

Rrethrrotullimit “Shqiponja” , ARRSH informon qytetarët mbi skemën e re të menaxhimit të trafikut që duhet zbatuar nga dita e hënë.

Published

on

Teksa vijojnë me tre turne punimet në kantierin e madh të rrethrrotullimit “Shqiponja”, një projekt strategjik për Tiranën Europiane, Autoriteti Rrugor Shqiptar informon qytetarët mbi skemën e re të menaxhimit të trafikut që duhet zbatuar nga dita e hënë.

Aktualitet

PARASHIKIMI I MOTIT DATA 30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Aktualitet

KEMBIMI VALUTOR DATA30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Videonews

EDICIONI I LAJMEVE DATA 30.07.2022 NTV.AL

Published

on

By

Continue Reading

Videonews

(VIDEO) Ja se si të aplikoni siç duhet “blush-in” në mollëza

Published

on

Grimi është pjesë e pandashme e rutinës ditore të femrave, me të cilin mund të ndryshojnë pamjen e tyre. Megjithatë, ka vajza dhe gra që e përdorin make up-in për të theksuar bukurinë e tyre natyrale. Por, ka shumë gabime që bëhet kur aplikojmë make up-in.

Një grimiere nga Irlanda ka ndarë një këshillë në TikTok që vlen për të gjitha vajzat. Ajo publikon rregullisht këshilla të ndryshme nga bota e “make-up”-it dhe këtë herë ka ndarë një që ka të bëjë me aplikimin e blush-it. Ajo sugjeron të ndiqni trukun e “dy gishtave”.

 

Continue Reading

OPINION

Financial Times: Spiunët rusë të pranishëm në të gjitha vendet evropiane

Published

on

By

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

TRENDING